Starszy lekarz medycyny internistycznej dla małych zwierząt (m/f/d)

Naszym klientem jest renomowana i niezależna od inwestorów mała klinika dla zwierząt w regionie Rhein-Main. Rodzina właścicieli weterynarii to wytrwała, osobista wspólnota i bezpieczna na przyszłość. W niedawno rozbudowanym, nietypowym budynku przychodni, weterynaria oferowana jest na najwyższym poziomie: Oprócz lekarzy ogólnych, chirurgów i internistów znajdują się tu specjaliści z dermatologii, okulistyki, stomatologii i kardiologii. Najnowsza technologia weterynaryjna w obrazowaniu, diagnostyce laboratoryjnej i znieczuleniu dopełnia możliwości międzynarodowego zespołu.

Jakość opieki nad pacjentem i konsekwencja siły roboczej stanowią mocną podstawę trwałego rozwoju i zwiększania świadomości narodowej. Większą część pacjentów stanowią pacjenci skierowani. Zwłaszcza interna stała się ważnym filarem kliniki, ma wysoki status wewnętrzny i jest wysoko ceniona pod względem oddziaływania zewnętrznego. Współdziałanie ze znanymi lekarzami kierującymi oraz pomiędzy pracownikami charakteryzuje się kolegialnością i wzajemnym szacunkiem.

W ramach planu sukcesji obsadzamy stanowisko:

Starszy lekarz medycyny internistycznej dla małych zwierząt (m/f/d)

Zadanie:

 • We współpracy z około 80 pracownikami kliniki jesteś jednym z trzech specjalistów interny i odgrywasz centralną rolę w istniejącym zespole internistycznym
 • Jesteś osobą kontaktową w szczególnych przypadkach i odpowiadasz przede wszystkim za skierowanych pacjentów
 • Wzmocnisz już ważny dział chorób internistycznych i przyczynisz się do ciągłego rozwoju
 • Wykorzystaj wszystkie dostępne opcje wewnętrznej i zewnętrznej diagnostyki laboratoryjnej lub obrazowania do diagnozy
 • Twoje leczenie oparte jest na najnowszych odkryciach współczesnej medycyny weterynaryjnej
 • Będziesz ściśle współpracować ze wszystkimi lekarzami weterynarii w klinice, indywidualnie dla każdego przypadku
 • Na co dzień bierzesz udział w wewnętrznych obchodach medycznych i upewniasz się, że asystenci weterynarii rozwijają swoje umiejętności weterynaryjne
 • Wspierasz wdrażanie seminariów i internistycznych kursów szkoleniowych z uznaniem ATF i ściśle współpracujesz z polecającymi kolegami
 • Jestes dostępny dla internistycznej usługi w tle
 • Twój przełożony jest kierownikiem kliniki

Wymagania:

 • Kilka lat temu pomyślnie ukończyłeś studia weterynaryjne i od tego czasu specjalizujesz się w medycynie wewnętrznej
 • Jako (przyszły) specjalista weterynarii jesteś szczególnie mile widziany
 • Jesteś dobrze zorientowany w sonografii
 • Stale poszerzałeś swoje zainteresowania w zakresie medycyny wewnętrznej, której sie rozwijałeś
 • Lubisz pracować oraz jesteś zainteresowany współpracą z innymi specjalistami oraz patrzysz na pacjenta jako na całość

Oferta:

Proponujemy Ci obszar odpowiedzialności ze szczególnie wymagającymi sprawami. Osadzony w osobistej i kolegialnej atmosferze pracy. Prywatny właściciel weterynaryjny szybko tworzy poczucie: konsekwencji, bezpieczeństwa i przewidywalności oraz wyraźny profesjonalizm. W nowoczesnym, gustownym budynku kliniki szczególnie rzuca się w oczy aranżacja wnętrz zorientowana na pracowników.

Szeroka gama opcji diagnostycznych umożliwia wyrafinowaną medycynę weterynaryjną. Masz szansę stać się pionierem w swojej dziedzinie i zyskać reputację. Oczywiste są regularne godziny pracy i płatne szkolenia. Twój pies jest również mile widziany!

Lokalizacja na skraju tętniącej życiem metropolii z atrakcyjnym otoczeniem nie pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o pracę partnera, potrzeby rodziny i czas wolny. Połączenia transportowe są idealne w kraju i za granicą.

Nasz doradca dr. med. weterynarz. Felix von Hardenberg i jego zespół są dostępni pod numerem +49 8178 9986410.

Prosimy o przesłanie szczegółowych dokumentów aplikacyjnych (życiorys, oczekiwania płacowe i najwcześniejsza możliwa data rozpoczęcia) pocztą elektroniczną na adres bewerbung@hardenberg-consulting.com, podając numer referencyjny 2179511.

www.hardenberg-consulting.com

Oferta pracy weterynarz 2179511